Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şahinbey İlçesi AK Parti Teşkilatı Vatandaşlarla Buluşuyor.

Şahinbey İlçesi AK Parti Teşkilatı Vatandaşlarla Buluşuyor.

Şahinbey İlçesi AK Parti
Gaziantep’in Şahinbey İlçesi AK Parti teşkilatı, yerel hizmetlerin daha iyi yürütülmesi ve vatandaşların sorunlarına anında çözüm bulunabilmesi adına önemli bir adım attı.

Şahinbey İlçe teşkilatında nöbetçi yönetici sistemini hayata geçirerek, vatandaşların görüş ve önerilerine her zaman açık bir kapı bırakmayı hedefliyor.

Bu çerçevede, Şahinbey İlçe Yönetim Kurulu üyesi Ali Rıza Annac, bugünden itibaren ilçe nöbetçisi olarak görev yapacak. Vatandaşların soru, görüş ve önerilerini doğrudan iletebileceği Annac’a, ilgili iletişim numarasından (0342) 220 77 99 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Bu hizmetin tanıtımını yapan Şahinbey AK Parti teşkilatı, ilçe sakinlerinin beklenti ve taleplerini en hızlı şekilde karşılamak ve etkili bir iletişim köprüsü kurmak amacıyla sosyal medya üzerinden de ilan etti. İlgi çeken bu uygulama, AK Parti Şahinbey İlçe Teşkilatı’nın halka hizmete verdiği önemin bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

Ayrıca ilçe teşkilatı, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Milletvekili Murat Çetin, eski Milletvekili Mehmet Erdoğan ve Mehmet Türkmen’e de sosyal medya üzerinden teşekkür etti.

Şahinbey AK Parti teşkilatı, göreve başlayan yeni nöbetçi yönetici ile birlikte, vatandaş odaklı hizmet anlayışını sürdürme ve ilçe sakinlerinin yaşam kalitesini yükseltme konusundaki kararlılığını ortaya koydu.

Haber : Nuran BAHÇECİ

Reklamı Geç