Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Haşim ZENGİ

Bursa İl Emniyet Müdürlüğümüz Bursa İli’ne Güven Vermektedir

Bursa Emniyet Müdürlüğümüz ve tüm personeli okulların açık olduğu kış döneminden bu yana çocuklarımızın gençlerimizin ve ailelerimizin geleceğini karartan Uyuşturucu ile mücadelede yoğun bir gayret sarf ederek Narkotik Şube görevlilerimizce bu uyuşturucu illeti ile ilgili büyük operasyonlara imza attılar.

Uyuşturucu illetinin belini kırmak için hiç ara vermeden mücadelelerine devam ettiklerinide takip ediyoruz.

Diğer yandan mafya diye tabir edilen çereleri ,silah kaçakçılarını ülkemizde olduğu gibi Bursa şehrimizde de başına Kaçakçılık ve Organize polisimizce çöküldüğünü görüyoruz.

İnsanları sosyal medya üzerinden kumara bulaştıran, dolandıran taciz eden, sosyal medyadan suç işleyenlerin birer birer Siber Suçlar Şube Müdürlüğümüz ekiplerince yakalandığını yapılan sabaha karşı operasyonlarla takip ediyoruz.

Geçtiğimiz dokuz günlük Bayram tatilinde de gördüğümüz gibi Bursa Emniyet Müdürlüğümüz ve tüm personeli okulların açık olduğu kış döneminden bu yana çocuklarımızın gençlerimizin ve ailelerimizin geleceğini karartan Uyuşturucu ile mücadelede yoğun bir gayret sarf ederek Narkotik Şube görevlilerimizce bu uyuşturucu illeti ile ilgili büyük operasyonlara imza attılar.

Uyuşturucu illetinin belini kırmak için hiç ara vermeden mücadelelerine devam ettiklerinide takip ediyoruz.

Diğer yandan mafya diye tabir edilen çeteleri ,silah kaçakçılarını ülkemizde olduğu gibi Bursa şehrimizde de başına Kaçakçılık ve Organize polisimizce çöküldüğünü görüyoruz.

İnsanları sosyal medya üzerinden kumara bulaştıran, dolandıran taciz eden, sosyal medyadan suç işleyenlerin birer birer Siber Suçlar Şube Müdürlüğümüz ekiplerince yakalandığını yapılan sabaha karşı operasyonlarla takip ediyoruz.

Geçtiğimiz dokuz günlük Bayram tatilinde de gördüğümüz gibi Emniyetimiz Trafik Polisleri ile tüm güzergahlarda herkes tatilini rahat yapsın kazasız belasız geçirsin diye özveriyle görev yaptıklarını gördük. Onlar varken yollarda güvenle seyahat ettik.Ve şehrimizde sokakların hakimi heryerde onları görebileceğimiz Asayiş Şube müdürlüğüne bağlı cinayet,gasp, hırsızlık, dolandırıcılık,aranan şahıslar, ahlak, Yunus polislerimiz ve Sokak Timleri polislerimiz. Gayretli çalışmaları neticesinde tüm olayları aydınlatıyorlar.Şehrimizin her yerinde gece gündüz demeden onların varlığını hissedebiliyoruz. Hani nereye baksak onları görüyoruz misali. Yukarıda da bahsetmeye çalıştığım gibi Bursa emniyetimizi artık şehrimizin her yerinde hissediyoruz. Bir olayı olduğunda bu olay ne olacak ne oldu demiyoruz artık . Artık akşamdan sabaha polisimiz bulur aydınlatır diye konuşuyoruz kendi aramızda. Biri suç işledi mi yapanın yanında kar kalıyor demiyoruz artık.Gece gündüz yapılan operasyonlarla aranan kaçan herkesin Bursa Emniyetimizce yakalandıklarını takip ediyoruz. Şair Ahmet Hamdi Tanpınar’ın Bursa’da zaman şiirinde dediği gibi Bursayı çeşmeleriyle, tarihi yerleriyle, yeşiliyle güzellikleriyle rahat rahat yaşamaya hasretliğimizi Bursa emniyetinin bu güzide personeli ile daha rahat gideriyoruz. Bursa şehrimiz şairin dediği gibi hep bu güzellikleriyle ön planda olmalı. Kanunlarımızda yapılacak iyileştirmelerle’de inşallah Emniyetimiz’in gösterdiği özverili çalışmaların neticesinde suçların hak ettiği cezaları layıkıyla almasıyla birlikte Şehrimiz artık dahada güvenli hale gelecektir. Şimdi kış bitti yaz dönemi başlıyor herkes tatilini yapmak için yollarda. Bursa Emniyetimiz ise her zaman olduğu gibi hiç durmadan ara vermeden görevinin başında ve hiç ara vermeden bizlerin huzuru için çalışmaya devam etmektedir.Son günlerde Milli takımımızın maçlarını hep birlikte izliyoruz ve her başarıdan sonra tebrikler bizim çocuklar diyoruz.Alkışlıyoruz.Gururlanıyoruz.Aynı o şekil yaz demeden kış demeden gece gündüz bizler için özveriyle mücadele ettikleri için Bursa Emniyetimizi başta Sayın İl Emniyet müdürümüz olmak üzere tüm Müdürlerimizi, Amirlerimizi, Komiserlerimizi ve kahraman Polisimizi tekrar tebrik ediyoruz ve alkışlıyoruz.

Emniyetimiz Trafik Polisleri ile tüm güzergahlarda herkes tatilini rahat yapsın kazasız belasız geçirsin diye özveriyle görev yaptıklarını gördük. Onlar varken yollarda güvenle seyahat ettik.Ve şehrimizde sokakların hakimi heryerde onları görebileceğimiz Asayiş Şube müdürlüğüne bağlı cinayet,gasp, hırsızlık, dolandırıcılık,aranan şahıslar, ahlak, Yunus polislerimiz ve Sokak Timleri polislerimiz. Gayretli çalışmaları neticesinde tüm olayları aydınlatıyorlar.Şehrimizin her yerinde gece gündüz demeden onların varlığını hissedebiliyoruz. Hani nereye baksak onları görüyoruz misali. Yukarıda da bahsetmeye çalıştığım gibi Bursa emniyetimizi artık şehrimizin her yerinde hissediyoruz. Bir olayı olduğunda bu olay ne olacak ne oldu demiyoruz artık .

Artık akşamdan sabaha polisimiz bulur aydınlatır diye konuşuyoruz kendi aramızda. Biri suç işledi mi yapanın yanında kar kalıyor demiyoruz artık.Gece gündüz yapılan operasyonlarla aranan kaçan herkesin Bursa Emniyetimizce yakalandıklarını takip ediyoruz.

Şair Ahmet Hamdi Tanpınar’ın Bursa’da zaman şiirinde dediği gibi Bursayı çeşmeleriyle, tarihi yerleriyle, yeşiliyle güzellikleriyle rahat rahat yaşamaya hasretliğimizi Bursa emniyetinin bu güzide personeli ile daha rahat gideriyoruz.

Bursa şehrimiz şairin dediği gibi hep bu güzellikleriyle ön planda olmalı. Kanunlarımızda yapılacak iyileştirmelerle de inşallah Emniyetimizin gösterdiği özverili çalışmaların neticesinde suçların hak ettiği cezaları layıkıyla almasıyla birlikte Şehrimiz artık dahada güvenli hale gelecektir. Şimdi kış bitti yaz dönemi başlıyor herkes tatilini yapmak için yollarda.

Bursa Emniyetimiz ise her zaman olduğu gibi hiç durmadan ara vermeden görevinin başında ve hiç ara vermeden bizlerin huzuru için çalışmaya devam etmektedir.Son günlerde Milli takımımızın maçlarını hep birlikte izliyoruz ve her başarıdan sonra tebrikler bizim çocuklar diyoruz.

Alkışlıyoruz.

Gururlanıyoruz.

Aynı o şekil yaz demeden kış demeden gece gündüz bizler için özveriyle mücadele ettikleri için Bursa Emniyetimizi başta Sayın İl Emniyet müdürümüz olmak üzere tüm Müdürlerimizi, Amirlerimizi, Komiserlerimizi ve kahraman Polisimizi tekrar tebrik ediyoruz ve alkışlıyoruz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir