Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TÜMKUV Genel Başkan’ı Sn :Fatih ŞİMGA ‘nın Kaleminden

TÜMKUV Genel Başkan’ı Sn :Fatih ŞİMGA Kaleminden

TÜMKUV Genel Başkan'ı Sn

Bu Vatan çelik gibi iradeli , mecnun kadar sevdalı , Ulubatlı kadar yürekli , gök yüzü kadar yüce gönüllü , yer yüzü kadar sabırlı ve cömert , güneş ve yağmur kadar adil , ana yüreği gibi merhametli , bileği bükülmez yiğitlerin varlığıyla kurulmuş , yücelmiş ve korunmaktadır !
Bu gerçeklikle ; Yüce Vatanımıza , Kutlu Devletimize hizmet etmeye and içmiş baş koymuş Türk Milli Kuvvetler Vakfı ; en uçtan en tepeye kadar tüm neferleriyle bu özellikleri taşıyanlardan oluşmuştur ! Olmayanlarda kabul edilmemekte veya zaman içinde azledilmektedir .

Bu kutlu yol dilde değil gönülde Turan sevdasını taşıyamayanlara , çilesini çekmeyip edebiyatıyla büyümeye çalışanlara ağır gelir ! Öyle ağır gelirki bizimle yürüyemezler isteselerde yapamazlar …
Adalet istiyen adil olmalı , Hak istiyen Hakkaniyetli olmalı , Özgürlük istiyen zalim olmamalıki bu kutlu yol ona ağır gelmesin , dilinden çıkan gönüllerde yer bulsun !

Tümkuv çok yenidir daha dün kurulmuştur lakin tüm cihanın dikkatini celb etmiş yüreği Türk sevdasıyla dolu olanların takdirini kazanmıştır kazanmayada devam etmektedir .

Bu duygu ve düşüncelerle ; Ben Siyaset gözetmeden ve konuşmadan , Devlet Büyüklerime her daim Türk töresine yakışan edeple bakarak Türk Milletine hizmet etmek istiyorum ve bu özelliklerin hepsini taşıyorum , sözümden dönmeyecek kadar şeref sahibiyim vatan sevdalısıyım diyen tüm vakıfları , dernekleri ,stk ları , vatansever Türk evlatlarını Devletime ve Milletime hizmet etmek için TÜRK MİLLİ KUVVETLER VAKFI çatısı altında toplanmaya , bir olmaya davet ediyorum !

Şüphesizki bu hizmet en az TÜRK’E düşman olanlar kadar cesur yüreğe sahip TÜRK EVLATLARININ sorumluluk bilinciyle varolacaktır !

Kutlu Devletime Yüce Milletime saygılarımla arz ederim.”
TÜRK MİLLİ KUVVETLER VAKFI KURUCU GENEL BAŞKANI DR.FATİH ŞİMGA

 

Haber : Ayhan ALAN

Reklamı Geç