Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP Genel Sekreteri Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman CHP Koyu Bir Şekilde Demlenmiş

MHP Genel Sekreteri Ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman CHP Koyu Bir Şekilde Demlenmiş CHP’nin İzlediği Yol Yanlış Aziz Milletimiz Bilinçli Asla Bu Oyunlara Gelmez.

MHP Genel Sekreteri Ve

MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili.İsmet Büyükataman: Özgür Özel’in CHP’si Atatürk’ün partisi değil “Kandil İttifakı”nın piyonudur

CHP Genel Başkanı Özgür Özel bugün Bursa’da gerçekleştirdiği toplantıda bir kez daha dengesini kaybettiğini açık etmiştir.

CHP-DEM arasındaki kirli ittifakın ortaya çıkması belli ki Özgür Özel’in sinirlerini bozmakla kalmamış, dengesini de kaybettirmiştir.

Zavallı bir çırpınışla kendini ispat etme çabasına girişen ve çırpındıkça batan Özgür Özel’in Atatürk’ü istismar etme çabası milletimizin zekasına açık bir hakarettir ve aziz milletimizin buna daha fazla tahammülü yoktur.

Sinsi bir ittifakla, teröristlerle kol kola yürüyen CHP’nin Atatürk’ün partisi olamayacağı açıktır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve Cumhuriyetimizin azılı düşmanı olan DEM ile ittifak yapan CHP’nin Atatürk’ün partisi olmayacağı aşikârdır.

Sayın Genel Başkanımıza iftiralarla saldıran Özgür Özel şunu iyi bilmelidir; Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Milliyetçi Hareket Partisi’nin kırmızıçizgisidir.

Bugün Mustafa Kemal Atatürk’ün iradesini temsil eden parti Milliyetçi Hareket Partisi’dir.

DEM’lilerin Atatürk’e ve Cumhuriyetimize saldırılarına tek kelime etmemeye “özel” bir gayret gösteren Özgür efendinin bu konuda söz söylemek haddine değildir.

Bursa’da, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi hadsizce hedef alan Özgür Özel’in CHP’si Atatürk’ün partisi değil “Kandil İttifakı”nın piyonudur.

Kandil’in piyonluğunu yapan CHP’ye Bursalılar geçit vermeyecek, belediyelerimize CHP marifetiyle DEM’lilerin sızmasına müsaade etmeyecektir.
(HABER)
TuranınSesi Medya Haber Ajansı:
Mahmut PAÇAL