Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye’yi Dize Getirmek İsteyenler Var Unutun Eski Günleri

Beştepe’de düzenlenen Şehit Aileleri ile İftar Programı’na katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan burada yaptığı konuşmada “Biz huzur ve güven iklimine, siyasi istikrara ve sosyal barışa sahibiz. Çevremizde yaşananları görüyorsunuz; şayet siyasetiyle, ekonomisiyle, savunma sanayisiyle, sosyal yapısıyla güçlü bir devlet değilsiniz, size her türlü zulmü reva görüyorlar” ifadesini kulandı.

Beştepe’de düzenlenen Şehit Aileleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye’ye diz çöktürerek ülkemizi yeniden eski zayıf günlerine geri döndürmek isteyenlerin çabaları tabii ki hiç bitmeyecektir” dedi.

Erdoğan, Beştepe’deki iftar programında ailelerle bir araya geldi.

Erdoğan, devlet protokolünün de iştirakiyle gerçekleştirdikleri iftar vesilesiyle Müslümanların ramazan ayını kutladı.

“Şehit yakınları ve gazilerin milletin emaneti olduğunu” söyleyen Erdoğan, “Kendilerinin her meselelerinde yanlarında olmak, gönüllerini hoş etmek, rızalarını almak boynumuzun borcudur. Bu amaçla hem gereken kurumsal düzenlemeleri yaptık hem de onları kalbimizin en mutena köşesinde misafir etmeyi şeref bildik” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, “Sayılarını milyonlarla ifade edebileceğimiz askerimize, polisimize, jandarmamıza, güvenlik korucumuza ve diğer kamu personelimize şükran borçluyuz. Rabb’im, hepsini de korusun, muhafaza etsin, ayaklarına taş değdirmesin” diye konuştu.

Erdoğan, şöyle devam etti:

“Sahip olduğu güçlü altyapı sayesinde ülkemiz için artık gündemindeki her meselenin çözümü, sadece irade, plan ve vakit işidir. Çünkü biz, bir ülkenin programlarını hayata geçirebilmesi için gereken ilk şarta, yani huzur ve güven iklimine, siyasi istikrara, sosyal barışa sahibiz. Türkiye’ye diz çöktürerek ülkemizi yeniden eski zayıf günlerine geri döndürmek isteyenlerin çabaları tabii ki hiç bitmeyecektir. Önemli olan bizim milletçe kazanımlarımıza ve geleceğimize sahip çıkmamızdır. Yaşadığımız her sınamada görüyoruz ki milletimizin bu konudaki kararı nettir, kesindir.”
(HABER MERKEZİ)
TuranınSesi Ulusal Medya Haber Ajansı