Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Erdoğan’a rapor sunuldu!

AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, sahipsiz köpeklere ilişkin raporu Başkan Erdoğan’a sundu. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik bugün gerçekleştirilen MYK toplantısı sonrası başıboş sokak köpeklerine ilişkin düzenlemenin bu hafta Meclis’e yetiştirmeye çalıştıklarını dile getirdi.

AK Parti Grup Başkanvekili

AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, sahipsiz köpeklere ilişkin hazırladıkları raporu Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a sunduğunu bildirdi.

Yenişehirlioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bugün AK Parti MYK toplantımızda Cumhurbaşkanımız Sayın Erdogan’a başıboş/saldırgan sokak köpekleri sorununa ilişkin hazırladığımız raporu arz ederek zatı devletlerini ve MYK üyelerimizi bilgilendirdim.” ifadelerini kullandı.

Yenişehirlioğlu, açıklamasında şunları kaydetti:

“Raporumuzun mahiyetini detaylı bir şekilde dinleme nezaketi gösteren Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Sokaklarda aziz milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanacağına, herkesin üzerinde mutabık kaldığı bu sorunun çözüme ulaşacağına inancımız tamdır. Evvela insan ardından hayvan ve çevre sağlığını tesis etmek için ortaya konulan bu iradenin toplumumuzun tüm kesimlerinin beklentilerini karşılayacak şekilde net bir çözüme ulaşması en büyük temennimizdir. Raporumuzun sorunun çözümüne ilişkin önemli katkılar sunacağına inanıyor, hayırlı olmasını diliyorum.”

“BU HAFTA MECLİS’E YETİŞTİRMEYE ÇALIŞACAĞIZ”

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısına ilişkin basın açıklaması yaptı.

Başıboş sokak hayvanlarına ilişkin düzenlemenin Meclis’e ne zaman geleceği sorusuna ilişkin Çelik, “Son noktayı koymak üzereyiz. Bu hafta Meclis’e yetiştirmeye çalışacağız.” dedi.

TURANINSESİ: Haber 🇹🇷🇹🇷