Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TURAN DEVLETLERİ TEŞKİLATI Genel Başkanı Murat ÇOBANOĞLU

TURAN DEVLETLERİ TEŞKİLATI Genel

TURAN DEVLETLERİ TEŞKİLATI

Genel Başkanı Murat ÇOBANOĞLU Şubelerin Paralarını Neden Ve Ne İçin Yediniz Kamuoyuna Açıklama Yaparmısınız

LAFI FAZLA UZATMADAN
Hemen konuya girelim. Türk Devletleri Birleşik Konfederasyonu Başkanı Ve Türk Konseyi (TÜRKON) Genel Başkanı: Sayın Murat ÇOBANOĞLU hakkınızda bazı iddialar şaibeler alıyoruz. Duyduklarıma inanmak istemiyorum ama bazı belgeler var. Turan Devletleri Teşkilatı il ve ilçe başkanlarından para topladığınız ve bu paralarla milli emlak tan İl ve ilçe başkanları için taşınmaz mal alacağınızı beyan etmişsiniz. 26.08.2022 tarihli T.C. ÇEVRE ŞEHİRÇİLİK VE İKLİM DEĞİŞKLİĞİ BAKANLIĞI 2022/117 sayılı bir dilekçenizi il ve ilçe başkanlarınıza göndererek bu taşınmazları Bursa Milli Emlak Müdürlüğünden alma talebinde bulunarak,
Yerin alınmış imajı verilerek yukarda değindiğim bahse konu kişilerden para topladığınız ve yerin alınmadığı ve bu kişilerin paralarını geri ödemediğiniz gerek sosyal medya ve telefonlarını engellediğiniz, Borçlu olduğunu tüm şahıslarla iletişimi kestiğiniz belirtilmektedir. Bu iddialar doğrumudur? VAKIF Hesabından Murat Çobanoğlu’na verilmek üzere İBAN Numarası mevcut olup 18.05.2022 tarihinde size dekontlu olarak gönderilmiş ve başka EFT ler de vardır. Bu paraları ne maksatla aldınız? Ayrıca Bir adet senet var 180.000 TL değerinde ödeme günü 19.05.2022 düzenleme tarihi 10.04.2022 bu senetin bunca zaman geçmesine rağmen ödenmediği görülmektedir.
Haziran 2023 yılında Cezaevine neden girdiniz? Hangi suçtan? İcra için Avukatlar araştırdığın da sizin üzerinize hiçbir mal varlığınız olmadığından bahsediyorlar. Sizin bu Genel başkanı olduğunuz yapıya uymuyor. Bir Milliyetçi Ülkücü Turancı görünmeniz, bunları yaptıysanız gerçekten çok üzücü. Ben bir ülkücü ve Turancı olarak çok üzüldüm. İçişleri Bakanımız gereğini yapacağından hiç şüphem yoktur. Ülkücüleri Turancıları töhmet altında bırakmayın. İçişleri Bakanımız gereğini yapacağından hiç şüphem yoktur Bu iddialar cevap beklemekte Tüm Ülkücü ve Turancılar. Lütfen çıkın açıklayın.

Mehmet BAL
Moderatör
TuranınSesi Medya Yazarı.