Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu Ekrem İmamoğlu’na Basın Geriye

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Basın Geriye Tepkisi.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı

Sancaktepe İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu, seçim çalışmaları kapsamında ilçede bir dizi ziyaretlerde bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun MHP standını ziyaret etmesine izin vermedi. İmamoğlu ve ekibinin karşısına dikilen Karaalioğlu, “Geri basın geri… Gidip pazarlık masasına oturduklarınızla demlenin” diyerek çadıra girmelerine izin vermedi. Bu anlarda iki taraf arasında da tansiyon oldukça yükseldi.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun seçim çalışmaları kapsamında son durağı Sancaktepe oldu. CHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Alper Yeğin ile birlikte vatandaşlarla çay içip sohbet eden İmamoğlu, MHP standını ziyaret etmek isteyince ortalık bir anda karıştı.
KARŞILARINA DİKİLDİ: GERİ BASIN MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu, İmamoğlu ve ekibinin karşısına dikilerek çadıra girişlerine izin vermedi. İlçede DEM Parti’nin aday çıkarmayıp CHP’nin adayına destek vermesine atıfta bulunan Karaalioğlu, “Geri basın geri… Gidip pazarlık masasına oturduklarınızla demlenin” diyerek tepkisini dile getirdi.
İmamoğlu’na soğuk duş! MHP ilçe başkanı bir anda karşısına dikildi: Geri basın

ÇADIRA GİREMEDEN ALANDAN AYRILDILARTansiyonun yükseldiği anlarda İmamoğlu ve yanındakiler MHP’nin çadırına giremeden alandan ayrılmak zorunda kaldı. O anlar kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.
(HABER MERKEZİ)
TuranınSesi Medya Haber Ajansı