Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Mehmet BAL

Kaç çeşit Vatana ihanet vardır?

Kaç çeşit Vatana ihanet vardır? 

 

Sadece terörist olunca mı oluyor vatan haini? Hainlik sınırsızdır. Bir kişi yoldan geçmeyi engelliyorsa bir yardımı geciktiriyorsa hainlik değimlidir? Vatana ihanet millete ihanetle başlar. Milleti kargaşaya sürüklemek veya mevcut düzeni bozmak… Ülkede güven ortamını ortadan kaldırmaya yönelik eylem ve davranışta bulunmak. Ülkemizde bir çok kez bunun gibi durumları yaşadık mı? Yaşadık… Sözüm ona Millet düşmanları hala aynı emeller peşinde hiç durmadan gayret ediyorlar. En son geçen günlerde bir olay açığa çıktı güvenlik güçlerimizin özverili çalışması sonucunda. Ayhan Bora KAPLAN olayı. Suç örgütü lideri konumun da biri olduğu bilgisi var. Ayhan Bora KAPLAN’IN suç dosyası kabarık… Uyuşturucu ticareti, tefecilik, silahlı suç örgütü kurmak ve yönetmek… İşadamı Mahfuz Tatar’ı infaz etmek yolsuzluk, rüşvet, zimmet, ihaleye fesat karıştırmak vs birçok suç kaydı var. Tam kullanılacak kıvamda bir kişi. Gerçek manada yargılansa ceza evinden sağ çıkma imkânı yok cezaevinde ölür gider.

Bu olayı incelediğimizde bize hiç yabancı gelmeyen bir durum var. bir eleman bulmuşlar ve bu şahısla hükümete vurmak ve alaşağı etmek isteyenler var. Kimler var işin içinde tanıdık kişiler. Emniyet içine sızmış olan İmansız imamın artıkları hala işbaşında. Adalet bakanlığının içine de sızmış olan sözüm ona hukuksuz hukukçular el ele vermişler mevcut hükümete komplo kurmanın peşindeler. Ben bu olayı duyunca Gezi parkı olayları geldi aklıma nedense. Her şey onu çağrıştırıyor.

 

Ayhan Bora KAPLAN olayı: Tutukla sonra ev hapsi ver sonra defalarca istediği zaman gidip gez dolaş geri gel evine ye iç eğlen ama dediklerimizi yap. Yapması gereken olay istediğimiz adamlara iftira atacaksın. FETÖ terör örgütünün uyuyan hücreleri emir doğrultusunda uyandırılıyor aktif hale geliyor. Bu olay sırdan bir olay değil. Gezi olaylarını kimler tertiplediyse bu olayı da onlar tertiplemiştir.

Derin bir soruşturma yapılmalı. Yoksa! Daha ne kaplanlar göreceğiz bu ülkede. Cumhur Başkanı ABD gezisine çıkınca olayı patlatma konusuydu. Cumhurbaşkanının geri dönüşünü engellemek için A.B.D bir plan yapmış mıdır? Hatırlarsanız GEZİ olayları cumhurbaşkanı Kuzey Afrika gezisine çıktığında patlak vermişti Ülkemize geri dönemesin diye. Fas’ı ziyaret edecekti Fas Emir’i denen sarhoş Sayın Erdoğan’ı kabul etmemişti senin ülkende darbe oldu sen başbakan değilsin diye. Aynısı ABD olabilir miydi? Hadi sen artık devlet başkanı değilsin seni tutukluyoruz. (Komplo teorisi gibi görünse de ) olasılık vardır. Azgın Devletin istediği gerçekleşmiş olacaktı. Kanaatim olay sanıldığından çok daha büyük. Devlet acımasın! Yoksa millet acınacak hale gelir?

Bunlara acımak Mazluma ihanettir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir