Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ekrem İmamoğlu’na Soruldu Önümüzdeki Dönem Cumhurbaşkanı Adaylık Düşünceniz Varmı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Cumhurbaşkanı adayı olacak mısınız?” sorusuna cevap verdi. İmamoğlu, “Önümüzdeki beş yılın her anlamda iyi olacağını görüyorum İstanbul adına. Bunu yaşamak ve yaşatmak istiyorum. 2028’a dört yıl var, bugünden onu konuşmak benim adıma hadsizlik olur.” dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu,

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, seçim hazırlıklarını sürdürürken önemli açıklamalarda bulundu.

“BAŞARAMADIK”

2028 seçimlerinde cumhurbaşkanı adayı olup olmayacağı sorulan İmamoğlu, Medyascope’a özel açıklamasında, tek hedefinin İstanbul olduğunu söyledi. İmamoğlu, “Sayın Genel Başkanımız (Kemal Kılıçdaroğlu), cumhurbaşkanı adayımız oldu. Ben iddia ediyorum, en çok çalışan, en büyük emeği veren bendim. Başaramadık. Sonra ‘değişim’ dedik, ne oldu? Genel Başkanımız Özgür Özel oldu. Başka partiden aday olacak dediler? Ne oldu? CHP’den oldum.” dedi.

“HADSİZLİK OLUR”

Konuşmak için erken olduğunu söyleyen İmamoğlu, şöyle devam etti: “Benim hararetim, arzum, İstanbul’a dair hayallerim ne bir ne de 100 programa sığar. Benim konuştuğum tek mesele gerçekten İstanbul. Önümüzdeki beş yılın her anlamda iyi olacağını görüyorum İstanbul adına. Bunu yaşamak ve yaşatmak istiyorum. 2028’a dört yıl var, bugünden onu konuşmak benim adıma hadsizlik olur.”
(HABER MERKEZİ)
TuranınSesi Ulusal Medya Haber Ajansı