Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Ayhan Alan

25.05.2024 Cumartesi Günü Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği Genel Başkanlık Seçimi

25.05.2024 Cumartesi Günü Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği Genel Başkanlık Seçimi
Başkan adayları Sn:Talip ÖZTÜRK Sn :AVK Utku KELEŞOĞLU
Değerli başkan adaylarımızdan Utku KELEŞOĞLU’nun İzmir Yarış Atı YetiştiricileriDerneği Yönetim Kurulu Ziyaretleri ve destek arayışları.
İzmir Yarış Atı Yetiştiricileri Dernek Başkanı Sn Özcan SELİK ve Can BURAK SALTABAŞ ve diger Yönetim Kurulu Üyelerinde hazır bulunduğu Toplantıda Başkan Adayı Av. Utku KELEŞOĞLU demeçlerinde İzmirin TÜRK Atçılığının Beşiği olduğunu daha fazla önem ve Yatırım Yapılması Gerektiğini Altını Çizerek Vurgulamıştır.Yönetime Geldiklerinde Her Hipodromlarda Bulunan At Hastanelerinin Yakınlarına Birer Tane At Eczanalerinin Açılacağını, ve Bununla İlgili Sayın: Melih GURSU Önderliğinde bir çalışmaların olduğunu dile getirmiştir.
Konuşmalarının devamında ise seçildikleri takdirde tüzük değişikliğinin kaçınılmaz olduğunu ve en kısa zamanda çalıştay yapılacağını, öncelikle başkanlık seçimlerinin 3 yılda bir ve her aday en fazla iki defa aday olacak şekilde sınırlandırılacağını dile getirmiştir. ayrıca çalıştayda Türkiye Cumhuriyetlerinden yabancı seyis getirilmesi yönünde yasal düzenlemelere gideceklerini ikramiyeler üzerinde iyileştirilmesi için projeler geliştireceklerini vurgulamıştır.ayrıca yönetim kurulu üyelerinin Türk Atçılığı için çok önemli ve liyakatlı kişilerden oluştuğunu Murat MERGİN,Birkan Bora AKARSU,Namı değer Sakal AYDIN (Sebati DUMAN),Can Burak SALTABAŞ,Cengiz DENİZ,Hikmet TERZİ,Lami KATI,Çetin ÖZDİL,Oguz DAGLAROGLU,Melih GÜRSOY,Görkem GEDİKOĞLU gibi Yarış Atı Yetiştiriciliğne önemli Yatırımları olan Şahsiyetlerde oluştuğunu, seçilmeleri dahilinde Türk Atçılığının ve yetiştiriciliğin Türk Atçılığının cumhuriyetin 2. yüzyılına Yakışır bir düzeye getireceklerini, önemle vurgulamıştır.BizdeTURANISESİ Medya Haber Ajansı olarak bu toplantıya önemle ve itina ile takip ettik.ve her iki adaya başarılar dileriz.

Haber ve yorumcu : Nurettin Şefik KALAY

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir